Wycieczka do Ryglic enomeleksem

27 czerwca 2024

W cztery lipcowe weekendy będzie można przejechać się enomeleksem z Tarnowa do Ryglic i z powrotem. Trwają zapisy. Wydarzenie jest darmowe

wycieczka do ryglic

W każdą sobotę i niedzielę lipca spod Tarnowskiego Centrum Informacji o godzinie 9.30 będzie wyjeżdżał enomeleks, który zawiezie uczestników akcji do Ryglic. Po drodze na barwnej trasie przewodnik będzie opowiadał o mijanych miejscach i ich historii.

Po dotarciu do Ryglic wycieczkowicze będą mogli zobaczyć spichlerz, Pałac Leśniowskich i Ankwiczów, rynek, kościół św. Katarzyny, a następnie pojadą do kościółka w Kowalowej, kościoła w Lubczy i odwiedzą winnicę Kowalówka (płatna degustacja). Na zakończenie zawitają na górze Kokocz.

Na wycieczkę obowiązują zapisy mailowe pod adresem [email protected] (w mailu trzeba podać numer telefonu do kontaktu). Jazda jest bezpłatna, a każdy kurs trwać ma około 7 godzin, w zależności do warunków na drodze. Liczba miejsc na każdy z kursów jest ograniczona do 12 osób. W wycieczce mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie.

Partnerem jest Centrum Kultury w Ryglicach.

Więcej o wycieczkach po Tarnowie i regionie znajduje się tutaj.

https://www.tarnow.pl/Dla-mieszkancow/Aktualnosci/Miasto/Wycieczka-do-Ryglic-enomeleksem