WIELKI SZLEM w Ryglicach

8 marca 2024

Jedno z większych wydarzeń, które zawitało do Ryglic w tym roku. Już 17 marca 2024 r. w hali sportowej w Ryglicach odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego WIELKI SZLEM, którego organizatorem jest Szkoła Tańca STARDANCE z Tarnowa. Kilkadziesiąt profesjonalnych par tańca towarzyskiego zaprezentuje swoje umiejętności na parkiecie w 48 kategoriach. Zatańczą tańce standardowe takie jak Walc Angielski, Walc Wiedeński, Tango, Foxtrot i Quickstep oraz tańce latynoamerykańskie – Samba, Cha-Cha oraz Rumba. A ich popisy oceniać będzie jury złożone z najlepszych tancerzy w kraju.

Z przyjemnością objąłem to wydarzenie patronatem honorowym, a dziś z jeszcze większą przyjemnością zapraszam Państwa na to wydarzenie. Gala finałowa Turnieju rozpocznie się o godzinie 18:30, natomiast ja zapraszam Państwa na halę sportową w Ryglicach już od godziny 9:00, aby śledzić poczynania tancerzy.

Mieszkańcy Gminy Ryglice mają bezpłatny wstęp na wydarzenie po okazaniu dowodu osobistego, natomiast goście spoza gminy będą biletowani za wstęp 50zł.

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn