Umowy na mieszkania w ramach SIM Małopolska w Ryglicach

5 czerwca 2023

Zakończyliśmy nabór do pierwszego segmentu bloku mieszkalnego przy ul. W. Boratyńskiego w Ryglicach. 29 maja 2023 r. wraz z Prezesem SIM Małopolska Panem Michałem Lysym oraz pełnomocnikiem Panią Bożeną Stawarz-Pawłowską podpisaliśmy pierwsze umowy partycypacyjne na wynajem mieszkań. Przydzielone zostały mieszkania dla rodzin z naszej Gminy oraz z poza naszego terytorium. Rozdysponowaliśmy m.in. 10 mieszkań dla rodzin z Gdańska, Krakowa i Gorlic.

Jednocześnie przypominam, iż do 15 czerwca br. trwa nabór na drugą część budynków. Mieszkańcy są bardzo zadowoleni z rozwiązań mieszkaniowych. Zachęcamy więc do składania wniosków w tej turze. Mieszkania będą w pełni wykończone, z niskim czynszem, który będzie odkładał się w części na spłatę mieszkania, którego najemca w przyszłości stanie się właścicielem.

Zainteresowanych zapraszamy do Urzędu Miejskiego w Ryglicach na spotkanie z pracownikiem (pokój nr 12, II piętro), który przedstawi Państwu warunki przydziału lokali lub do kontaktu telefonicznego pod nr tel.: (14) 644- 36-26.

Burmistrz Ryglice
Paweł Augustyn