Turystyka w naszej gminie dynamicznie się rozwija

8 września 2023

Już w ten weekend ruszamy w podróż po gminie Ryglice z pomocą złotego meleksa! Na każdą sobotę i niedzielę września (ostatni kurs 1 października) zaplanowano kursy wycieczkowe z Tarnowa do gminy Ryglice. W dniu wczorajszym złoty elektryk wykonał próbny przejazd po naszej gminie, który pozwolił dotrzeć do najważniejszych atrakcji naszej gminy oraz oszacować czas trwania przejazdu. Na trasie znajdziemy m.in. spichlerz dworski, rynek i kościół w Ryglicach, cmentarz wojenne, kościół w Lubczy, rodzime winnice.

Nadal trwają zapisy na wyjazdy.

Osoby chętne proszone są o zgłoszenie się na adres mailowy [email protected]. Należy wskazać konkretny dzień i godzinę, a także liczbę osób (maksymalnie 2 osoby). Ze względu na tematykę, przejazdy te dedykowane są tylko dla osób pełnoletnich. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane na dany dzień i godzinę dostaną zwrotne potwierdzenie, najpóźniej w piątek tuż przed wyjazdem.

 

Cieszę się, że Gmina Ryglice została wyróżniona jako atrakcja turystyczna przez Tarnowską Organizacje Turystyczną. Turyści, którzy przyjadą z Tarnowa będą mogli przez jeden dzień zwiedzać gminę Ryglice. Jest to niewątpliwie promocja naszej gminy.

Link do artykułu Radia Kraków:

https://www.radiokrakow.pl/aktualnosci/tarnow/turystyczny-hit-tegorocznych-wakacji-w-tarnowie/

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn