Sukces cheerleaderki Anny Burza z Zalasowej

17 maja 2022

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Miejskim w Ryglicach wraz z Wiceburmistrzem Panem Krzysztofem Kukułką gościliśmy cheerleaderkę Annę wraz z mamą Anetą, która odebrała list gratulacyjny od Burmistrza Ryglic oraz upominek. Anna jest cheerleaderką Studia Tańca „Honorata” w Tarnowie. Ich zespół „Power Girls Junior” został powołany do Kadry Narodowej na Mistrzostwa Europy Cheerleaders Ateny 2022.

Cieszymy się, że kolejna młoda osoba z Gminy Ryglice osiąga tak znaczące sukcesy. Staramy się dostrzec i docenić ciężką pracę podczas treningów. Dla tancerek wyjazd ten jest spełnieniem marzeń oraz ukoronowaniem ich dotychczasowej pracy, wymianą doświadczeń, jak również poszerzaniem nowych horyzontów.

Zależy nam bardzo na rozwoju młodych mieszkańców naszej gminy, abyśmy mogli w niedalekiej przyszłości usłyszeć i złożyć gratulacje z osiągniętych sukcesów sportowych.
Dziękuję również Rodzicom, ponieważ dla nich jest to niemałe wyzwanie i szereg wyrzeczeń, aby dziecko mogło systematycznie uczestniczyć w treningach i jeździć na zawody.

Burmistrz Ryglic
Paweł Augustyn