Sławomir Siwek liderem Gminy Ryglice

29 lutego 2024

W dniu dzisiejszym w siedzibie Krakowskiego Parku Technologicznego odbyło się spotkanie pt. Spotkajmy się w Polskiej Strefie Inwestycji. Nagrodę KPT 2023 w dziedzinie Pionier w Gminie przyznano Przedsiębiorstwu Produkcyjno-Usługowemu „PADIS” Sławomir Siwek.

Cieszę się tym wyróżnieniem, chociaż na nie, nie liczyłem, ponieważ mi przyświeca jeden cel rozwijania swojej firmy po to, aby tworzyć miejsca pracy dla mieszkańców. Cieszę się też z bardzo dobrej współpracy z samorządem przede wszystkim z Panem Burmistrzem Ryglic Pawłem Augustynem. Firmę rozwijam w Ryglicach, ponieważ tu żyję i mieszkam.”- mówi Sławomir Siwek

Prywatny przedsiębiorca w gminie Ryglice zainwestował blisko 4 000 000,00 złotych w swoją firmę, zajmującą się przetwórstwem meblarskim.

Składam serdeczne gratulację właścicielowi firmy oraz dziękuję, że to właśnie w gminie Ryglice inwestuje tak potężne środki pieniężne, bo przecież mógł rozwijać swoją firmę gdziekolwiek indziej.

Gmina Ryglice również została wyróżniona przez Krakowski Park Technologiczny, zdobywając nagrodę Gmina Przyjazna Przedsiębiorcom 2023.

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn