Rok szkolny 2022/2023 rozpoczęty

2 września 2022

W dniu wczorajszym we wszystkich szkołach podstawowych w Gminie Ryglice oraz w przedszkolu w Ryglicach rozpoczął się nowy rok szkolny 2022/2023.

Z tej okazji wszystkim Uczniom, Nauczycielom, Dyrektorom, Pracownikom Szkół oraz Rodzicom pragnę życzyć, by był on udany i pełen sukcesów. Jak zwykle w pierwszych dniach szkoły wszystkim towarzyszą wielkie oczekiwania i nadzieje. Pragnę, aby wiele ambitnych planów i przedsięwzięć edukacyjnych zostało zrealizowanych. Nauczycielom życzę, aby wytrwałość, cierpliwość i satysfakcja zawodowa była z nimi na co dzień.

Drodzy Uczniowie, Wam życzę sukcesów w zdobywaniu wiedzy i kolejnych umiejętności. Najmłodszym pociechom życzę, aby radość i entuzjazm towarzyszyły podczas całej Waszej drogi edukacyjnej, na którą wkraczacie.

Życzenia spokojnego roku szkolnego przekazuję również wszystkim Rodzicom. Liczę na dobrą współpracę i pomoc w procesie edukacyjnym i wychowawczym.

W tym roku kilku pedagogów z naszej Gminy zdecydowało się przejść na emeryturę.

Na bieżąco składam Paniom gratulacje. Wszystkie Panie cieszyły się ogromnym uznaniem wśród Dzieci, Rodziców, Gron Pedagogicznych, Dyrektorów szkół, jak również organu prowadzącego Gminy Ryglice, przekazując wiedzę i biorąc udział w wychowaniu naszych dzieci. Z pewnością młodzież nigdy nie zapomni swoich pedagogów. Życzę Paniom wysokich emerytur, zdrowia i pełnego korzystania z życia.

Wszystkim Państwu jeszcze raz życzę udanego roku szkolnego, entuzjazmu i zapału do pracy, odkrywania na nowo swoich pasji oraz samych sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn