Przywitanie Wakacji w Joninach

17 czerwca 2024

W niedzielę 16 czerwca 2024 roku, na stadionie sportowym w Joninach odbyło się wydarzenie, pod patronatem honorowym Burmistrza Ryglic Pawła Augustyna, „Przywitanie Wakacji w Joninach”. Zgromadzeni mogli najpierw podziwiać pokaz cheerleaderek z zespołu Blask ze Studia Tańca Honorata w Tarnowie. Zaraz potem na scenie wystąpiły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Joninach, prezentując swoje talenty artystyczne. Po występach uczniów na scenie pojawił się zespół Familia, który swoją muzyką porwał zgromadzonych.
Na uczestników wydarzenia czekały liczne atrakcje, w tym dmuchańce, stoisko z popcornem, grill oraz gry i zabawy dla dzieci. Nie zabrakło również degustacji potraw przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich w Joninach, co stanowiło idealne dopełnienie tego wyjątkowego dnia.

Wieczór należał do DJ Maxxa oraz „Piana Party”. Zabawa trwała do późna, ciesząc zarówno dzieci, jak i dorosłych.
Wydarzenie realizowane przez Stowarzyszenie Koło Pań Rygliczanki było finansowane z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach VI edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Podziękowania należą się także współorganizatorom – Centrum Kultury w Ryglicach, Ochotniczej Straży Pożarnej w Joninach, Szkole Podstawowej w Joninach – za wspólny wysiłek i zaangażowanie, które sprawiły, że ten dzień był pełen radości i wspólnej zabawy.


Burmistrz Ryglic
Paweł Augustyn