Pierwszy wakacyjny pociąg „Daj się ugościć” dojechał do Krakowa!

30 czerwca 2023

Wszystkie drogi i tory w te wakacje prowadzą do Krakowa i Małopolski! W pierwszy dzień wakacji 24.06 kolorowy pociąg RMF FM i Małopolskiej Organizacji Turystycznej ugościł i bezpiecznie dowiózł pasażerów z Gdyni do Krakowa i Małopolski na Wianki i Igrzyska Europejskie. Gwiazdy, konkursy, regionalne jedzenie, małopolskie gadżety, muzyka i doskonała zabawa towarzyszyły naszej podróży przez całą Polskę. Wszystko to w ramach ogólnopolskiej kampanii „Daj się ugościć. Odwiedź Kraków. Odkryj Małopolskę.”. To dopiero jeden z czterech przejazdów w ramach akcji. Zobaczcie jak było i dlaczego warto jeździć z nami pociągami.

Pasażerowie, którym udało się wygrać specjalny bilet, ubrani w małopolskie korale, wsiedli do najbardziej unikatowego i wesołego pociągu w skali całej Polski. Kolorowy skład z hasłami i barwami kampanii „Daj się ugościć. Odwiedź Kraków. Odkryj Małopolskę.” oraz sygnowany logotypami RMF FM oczarował wszystkich, docierając do kolejnych miast Polski na trasie do Krakowa i Małopolski. Zobaczcie jak wspólnie otworzyliśmy lato i przeżyjmy to jeszcze raz.

Filmik podsumowujący z YouTube: https://youtu.be/-FDRWYGN8n8

Jak zdobyć bilet na kolejne pociągi?

Już za dwa tygodnie 8.07 ruszamy z Warszawy do Nowego Sącza! Dwa pozostałe składy będą mknąć przez Polskę 22 i 29 lipca. Poniżej szczegóły!­

8 lipca: Warszawa Wschodnia – Kielce – Kraków Główny – Tarnów – Nowy Sącz

22 lipca: Poznań Główny – Ostrów Wielkopolski – Katowice – Kraków Główny – Zator

29 lipca: Wrocław Główny – Opole Główne – Gliwice – Katowice – Kraków Główny – Tarnów

W dniach 30.06, 14.07 i 21.07 będą rozpoczynać się kolejne tury konkursu, w czasie których słuchacze RMF FM będą mieli szansę wygrać bilet. Obiecujemy, że będzie równie emocjonująco. Wspólnie odkryjemy Małopolskę wzdłuż i wszerz.

Aby być na bieżąco z całą akcją, polecamy oczywiście słuchać radia RMF FM, śledzić ich stronę internetową www, a także Facebook Odkryj Małopolskę oraz Małopolskiej Organizacji Turystycznej. Zapraszamy też do oglądania tematycznych spotów na YouTube kampanii „Daj się ugościć”.

Organizatorem kampanii „Daj się ugościć!” w ramach projektu „Małopolska – cel podróży” jest Małopolska Organizacja Turystyczna, działająca w partnerstwie z Województwem Małopolskim oraz Miastem Kraków.

 

W ramach świetnej współpracy gmina Ryglice włączyła się w akcję realizowaną przez Małopolską Organizację Turystyczną przesyłając albumy promujące gminę Ryglice, które znajdą swoje miejsce w pociągach kursujących do Małopolski.