OSP Ryglice zdobywa mistrzostwo Powiatu Tarnowskiego

14 grudnia 2023

W dniu 10 grudnia br. odbył się finał Halowego Turnieju Piłki Nożnej Służb Pożarniczych Powiatu Tarnowskiego, zorganizowany w hali sportowej przy Zespole Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu. Wydarzenie to zgromadziło sześć najlepszych drużyn reprezentujących różne jednostki strażackie z powiatu, w tym Komendę Miejską PSP w Tarnowie, Zakładową Straż Pożarną Grupa Azoty S.A., oraz Ochotnicze Straże Pożarne z Ryglic, Zakliczyna, Wojnicza, i Tarnowa-Rzędzina.

Zwycięstwo w turnieju przypadło drużynie Ochotniczej Straży Pożarnej w Ryglicach, która wykazała się nie tylko doskonałą grą, ale i determinacją. W emocjonującym finale OSP Ryglice zmierzyły się z drużyną Komendy Miejskiej PSP w Tarnowie, osiągając zwycięstwo wynikiem 2:1.

Triumf OSP Ryglice w turnieju stanowi nie tylko sportowe osiągnięcie, ale także świadczy o duchu współzawodnictwa i braterstwie, które są nieodłącznymi elementami służb pożarniczych. Turniej ten, zorganizowany przez Oddział Powiatowy ZOSP RP w Tarnowie, pozostanie w pamięci uczestników jako wyraz sportowej rywalizacji oraz ważnego aspektu działalności strażackiej.

Gratuluję pięknego sukcesu i życzę rozwijania swoich talentów i umiejętności sportowych.

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn