Oddaj głos na Aleksandrę

8 czerwca 2022

Serdecznie zapraszam do głosowania na Aleksandrę Stojak z naszej gminy.

Aleksandra jest mieszkanką Kowalowej, obecnie uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie na profilu biologiczno-chemicznym.

Startuje w konkursie o stypendium wyjazdowe Queen Hedvig Scholarship dla uczniów wybranych szkół w Polsce do słynnej Doliny Krzemowej w Kalifornii. W programie przewidziana jest wizyta w centrum NASA, laboratoriach Uniwersytetu Stanforda i innych ośrodków badawczych. Aleksandra przeszła pomyślnie dwa etapy, a teraz rozpoczęło się głosowanie.

Wyjazd do Stanów Zjednoczonych byłby ważnym doświadczeniem życiowym, krokiem w pogłębianiu wiedzy i umiejętności oraz kolejnym sukcesem. Aleksandra jest m.in. laureatką konkursu neurobiologicznego BrainBee, laureatką ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Diagnostyce Laboratoryjnej „Lab Test”, w którym zajęła drugie miejsce. Jest także stypendystką Prezesa Rady Ministrów za najlepszą średnią w roku szkolnym 2020/21.

Aleksandra ukończyła kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy i uzyskała tytuł ratownika. Jest także wolontariuszką w maltańskiej służbie medycznej. Swoją przyszłość wiąże z medycyną, ale decyzję o konkretnym kierunku dopiero podejmie. Woli pracę z człowiekiem, niż z probówką, lubi również czytać książki i podróżować.

Gratuluję wszystkich osiągnięć i życzę kolejnych sukcesów oraz dobrego wyboru dalszej drogi życiowej.

Zapraszam wszystkich do wsparcia naszej mieszkanki poprzez oddanie swojego głosu:

https://poll.app.do/glosuj-na-najlepsza-prezentacje-kandydata-ubiegajacego-sie-o

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn