Nowe przedszkole już funkcjonuje

26 lutego 2024

W dniu dzisiejszym zostało oficjalnie uruchomione nowe przedszkole w miejscowości Ryglice. Wszystkie przedszkolaki zostały przeniesione do nowej placówki. Dziś oficjalnie przekazałem klucze do nowego przedszkola Pani Dyrektor Małgorzacie Siwek-Słomskiej.

Powitałam w nowym przedszkolu uśmiechnięte przedszkolaki, jak również uśmiechniętych rodziców. Przedszkole jest bardzo funkcjonalne, przestrzenne i przyjazne z profesjonalną kuchnią, placem zabaw i parkingiem. Wychowawczynie z przedszkola mówią, że przestrzeń dla przedszkolaków, jak i dla nich jest bardzo korzystna i wpływa na komfort naszych maluszków. Panie kucharki już nie mogą doczekać się uruchomienia profesjonalnej kuchni i zaplecza kuchennego, gdzie będą gotować pyszne dania dla naszych pociech.”-mówi dyr. Przedszkola

Zapraszam wraz z Panią Dyrektor Małgorzatą Siwek-Słomską wszystkich rodziców, dzieci, mieszkańców miejscowości Ryglice na dni otwarte przedszkola, które odbędą się 2 marca (sobota) w godzinach 10.00-12.00 aby zobaczyć piękny nowy obiekt oddany do użytku w miejscowości Ryglice.

 

 

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn