MKS Ryglice odnosi sukcesy

6 marca 2023

W sobotę byliśmy wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Ryglicach Panem Markiem Dudowiczem oraz Przewodniczącym Komisji Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu Panem Tadeuszem Augustynem na meczu MKS Ryglice. Nasi Siatkarze zmierzyli się z wiceliderem MUKS Iskierka Tarnów. Na spotkaniu nie brakowało emocji. Po zaciętej i wyrównanej walce mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla drużyny przeciwnej. Jednak dzięki zdobytemu 1 pkt Ryglice nadal utrzymują pozycję lidera II Ligi Małopolskiej Mężczyzn.

Siatkarki MKS Ryglice z kolei rozegrały mecz z MKS Podkarpacie Bobowa, który zakończył się wygraną 3:1 naszych Pań. Obecnie zajmują I miejsce w II Lidze Małopolskiej Kobiet.

Gratuluję wszystkim Siatkarkom i Siatkarzom wspaniale rozegranych spotkań. Mamy bardzo mocne drużyny, które zasługują na słowa uznania – Wasza ambicja i zaciętość robi ogromne wrażenie. Życzę dalszych sukcesów oraz sił do walki.

W sposób szczególny dziękuję kibicom MKS Ryglice, którzy tak licznie i aktywnie kibicują naszej drużynie podczas meczów.

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn