Koncert Charytatywny w Zalasowej

23 stycznia 2024

W niedzielę odbył się w naszej gminie Koncert Charytatywny organizowany przez Dobre Dźwięki – Edukację Muzyczną. Podczas którego, zbierane były środki na leczenie małego Adasia z sąsiedniej gminy Pleśna. Podopieczni Pana Mateusza Klucznika dali przepiękny koncert, za który zostali nagrodzeni gromkimi brawami. A następnie swój koncert dali nauczyciele ze szkoły muzycznej. Na dzieci czekało wiele atrakcji, które zapewniały Panie animatorki. Był to super pomysł na spędzenie niedzielnego popołudnia.

Koncert zgromadził wielu gości, nie tylko z naszej Gminy. Nie mogło zabraknąć również małego Adasia z rodziną, który swoim uśmiechem rozpromieniał sale.

Była to piękna inicjatywa, dziękuję Panu Mateuszowie Klucznikowi oraz nauczycielom Dobrych Dźwięków za zorganizowanie tego wspaniałego wydarzenia. Dziękuję również współorganizatorom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wydarzenia, jak również wsparcia finansowego dla Adasia. Jak podaje oficjalna strona Dobre Dzięki – Edukacja Muzyczna na leczenie i rehabilitację Adasia udało się zebrać 10 880,10 zł!

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn

 

Wyk. zdjęć Krzysztof Galas