„Kolędujemy dla Marysi” bo pomagać może każdy i wszędzie! 

12 stycznia 2023

Link do wydarzenia: https://tiny.pl/w162t

Nowy rok nadszedł, a wraz z nim każdy stawia sobie nowe cele. Planujemy, przewidujemy, mamy nadzieję, że będzie tylko lepiej, zbieramy siły. I właśnie tej naszej mocy w pokonaniu wroga potrzebuje teraz Marysia Mosoń. A przeciwnik ciągle ten sam – uparty guz mózgu. Bez naszego wsparcia trudno pokonać go czteroletniej dziewczynce.

Dlatego zdolni Uczniowie i wyjątkowi Nauczyciele ze szkoły muzycznej Dobre Dźwięki serdecznie zapraszają na kolędowanie dla naszej bohaterki!  Nie zabraknie znanych i lubianych utworów w niezwykłych aranżacjach w naszym wykonaniu. Zagramy i zaśpiewamy, więc zachęcamy do rezerwacji popołudnia na to wydarzenie! 

Odbędzie się ono już niedługo, bo 22 stycznia 2023 roku w Pałacu pod Dębami w Zalasowej o godzinie 14:30. 📌

Czekać na Was będą stoiska z pysznościami, rękodziełem i książkami. Dla najmłodszych przygotowaliśmy też nie lada gratkę – zabawę karnawałową z animatorem oraz inne atrakcje! 

Wstęp na wydarzenie jest wolny, możesz przyjść wspólnie z nami kolędować, zjeść pyszne ciasto lub zabrać dziecko na zabawę karnawałową. W tym dniu wspieramy Marysię dlatego nie może Was zabraknąć! 

Serdecznie zapraszamy razem z Komitetem Społecznym Razem dla Marysi, Gminą Ryglice oraz dobrymi ludźmi dzięki, którym możliwe jest zorganizowanie wydarzenia. 

Zachęcamy do licznego udostępniania plakatu i wydarzenia tak by było nas jak najwięcej dla naszej małej wojowniczki!

Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/marysia-moson

Link do grupy na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/1905367119853896

 

DOBRE DŹWIĘKI Edukacja Muzyczna Mateusz Klucznik

 

Serdecznie zapraszam wszystkich do włączenia się w pomoc dla Marysi- małej mieszkanki Naszej Gminy. Życie i zdrowie każdego z nas jest najważniejsze.

 

Burmistrz Ryglic
Paweł Augustyn