Dziś zakończenie roku szkolnego 2023/2024

21 czerwca 2024

Uczestniczyłem wraz z Zastępcą Burmistrza Panem Krzysztofem Kukułką oraz Straszą Inspektor ds. Oświaty Panią Anną Zielińską w akademiach kończących rok szkolny. Z tej okazji pragnę podziękować wszystkim dyrektorom szkół i przedszkola, nauczycielom i wychowawcom za zaangażowanie i trud włożony w edukację dzieci i młodzieży. Dziękuję również pracownikom administracji i obsługi szkół. Podziękowania należą się również rodzicom, którzy codzienną miłością i wsparciem pozwalają rozwijać skrzydła swoim dzieciom, ale największe podziękowania należą się przede wszystkim uczniom.

Drodzy uczniowie, dziękuję Wam za cały rok trudu włożonego w zdobywanie wiedzy, za zaangażowanie i wkład w uzyskanie jak najlepszych wyników w nauce. Życzę, abyście wykorzystywali zdobytą wiedzę oraz dążyli do jej wzbogacenia.

Wszystkim życzę, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Życzę bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn