Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu

29 stycznia 2024

 

Babcia i Dziadek to słowa, które kojarzą się każdemu z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. W piątkowe popołudnie Publiczne Przedszkole w Ryglicach miało zaszczyt gościć Babcie oraz Dziadków przedszkolaków.

Na wstępie Pani Dyrektor przywitała wszystkich gości. W pięknie udekorowanej sali każda grupa zaprezentowała specjalny program artystyczny, w którym nie zabrakło piosenek, wierszyków, układów tanecznych oraz wspólnej zabawy.

W trakcie uroczystości mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, które Babcie i Dziadkowie nagradzali gromkimi brawami. Z ust dzieci wybrzmiało ,, Sto lat” a następnie obdarowano dziadków upominkami. Każde spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy wszystkiego co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, dużo zdrowia, radości i miłości.

Serdecznie dziękuję całej społeczności przedszkolnej za organizację tego wydarzenia, Pani Dyrektor Małgorzacie Siwek-Słomskiej, Paniom odpowiedzialnym za przygotowanie przedszkolaków do występów oraz wszystkim Babciom i Dziadkom przybyłym na wydarzenie.

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn