Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w Gminie Ryglice

26 czerwca 2023

W dniu 22-23 czerwca 2023 r. uczestniczyłem wraz z Zastępcą Burmistrza w akademiach na zakończenie roku szkolnego klas VIII, a także w akademiach kończących rok szkolny klas I-VII.

Z tej okazji pragnę podziękować wszystkim dyrektorom szkół i przedszkola, nauczycielom i wychowawcom za zaangażowanie i trud włożony w edukację dzieci i młodzieży. Wierzę, że wysiłek ten zaowocuje należytym wykształceniem młodego pokolenia.

Wam drodzy uczniowie dziękuję za cały rok trudu włożonego w zdobywanie wiedzy, za zaangażowanie i uzyskanie wysokich wyników w nauce.

Wszystkim życzę, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i radości. Życzę bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Absolwentom klas VIII życzę, aby zdobytą wiedzę w szkołach podstawowych Gminy Ryglice przekuwali w swój własny sukces.

Dla niektórych dzień ten był ostatnim dniem pracy. Pożegnaliśmy dwie wspaniałe nauczycielki Panią Annę Skruch oraz Panią Jadwigę Augustyn, które przeszły na zasłużoną emeryturę. Słowa uznania i podziękowania za lata sumiennej i rzetelnie wykonywanej pracy. W murach szkół zostawiły Panie wyraźny ślad oddania oraz dobrze spełnionej misji zawodowej. Stanowiły Panie wzór osobowy i źródło wiedzy oraz doświadczenia dla młodszego pokolenia. Wieloletnia praca w znaczący sposób przyczyniła się do rozwoju i promocji Miasta i Gminy Ryglice.

Składam w tym nowym okresie życia najlepsze życzenia zdrowia, optymizmu, realizowania własnych pasji oraz wszelkiej pomyślności.

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn