Informacje Ogólne

U nas już rosną- przyjeżdżajcie!

U nas już rosną - przyjeżdżajcie!

 

W tym roku wyjątkowo wcześnie rozpoczął się sezon grzybobrania w Gminie Ryglice. W związku z tym, że dochodziły do mnie sygnały od mieszkańców, to postanowiłem osobiście wybrać się na grzyby. Okazało się, że rzeczywiście rosną piękne prawdziwki - borowiki szlachetne, na które już dziś zapraszam do naszej gminy. Oprócz lasów bogatych w runo leśne, grzyby, można wypocząć w pensjonatach i agroturystyce oraz skosztować potraw regionalnych przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich. Jeżeli Rząd RP przyjmie odpowiednią ustawę, to bon turystyczny również będzie można zrealizować w Gminie Ryglice. Serdecznie zapraszam, wszystkich zwiedzających, turystów oraz rodziny wielopokoleniowe do naszej gminy na wypoczynek.

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn

Wróć