Informacje Urzędu Gminy

Sukcesy naszych biegaczy w Pleśnej

Podczas Biegu Legionistów w Pleśnej na dwóch zasadniczo różniących się od siebie trasach, świetnie zaprezentowali się zawodnicy KS RYGLICE!


Trasa terenowa 10 km z 450m przewyzszenia: doskonałe 2 miejsce zajął Przemysław Bień ustępując jedynie (o 30s) Robertowi Faronowi - jednemu z najlepszych górskich biegaczy w Polsce. Tuż za Przemkiem na mecie pojawili się Tobiasz Paluch (10 open) oraz Adam Szczęch (20 open).


Na trasie asfaltowej świetnie spisał się Witold Pyc zajmując 8 miejsce w klasyfikacji generalnej oraz Marysia Patalas, która wdzięcznie reprezentowała nasza gminę. Boguslaw Lisak natomiast po 3,5 km w wyniku poślizgniecia się doznał kontuzji, zachował się bardzo rozsądnie i zszedł z trasy. Na szczęście nic groźnego i szybko wróci na biegowe ścieżki.

GRATULACJE DLA NASZYCH ZAWODNIKÓW!

Wróć