Informacje Ogólne

Spotkanie z Wojewodą Małopolskim

 

W dniu dzisiejszym spotkałem się z Wojewodą Małopolskim Panem Łukaszem Kmitą w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie.

Podczas spotkania poruszyliśmy tematy związane z rozwojem województwa, powiatu, a przede wszystkim miast i gmin w latach 2021-2027 z nowego programowania Unii Europejskiej. Przedstawiłem Panu Wojewodzie zakres inwestycji jakie są i będą realizowane w Gminie Ryglice.

Zaprosiłem Pana Wojewodę na wizytę gospodarczą w naszej gminie oraz na sesję Rady Miejskiej w Ryglicach w celu wręczenia "Złotego Krzyża Zasługi" przyznanego przez Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudę dla Państwa Wolskich z Lubczy. Pan Wojewoda przyjął zaproszenie i w II kwartale 2021 r. będzie wizytował naszą gminę, jak również inwestycje, które są realizowane. Pan Wojewoda Łukasz Kmita przekazał mi piękne pióro, którym od dziś będę podpisywał wszystkie dokumenty urzędowe.

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn

 

Wróć