Informacje Urzędu Gminy

Modernizacja PRZEDSZKOLA!!!

Po wakacjach przedszkolaki weszły do zmodernizowanych i wyremontowanych pomieszczeń.

 

 

W ramach poprawy bezpieczeństwa w przedszkolu w Ryglicach zostały zamontowane hydranty przeciwpożarowe i oświetlenie awaryjne ciągów ewakuacyjnych zgodnie z zaleceniami Państwowej Straży Pożarnej. Ale przede wszystkim przedszkolaki zyskały kolejną salę z nową łazienką i dodatkowe pomieszczenie dydaktyczne, dzięki czemu od września do przedszkola zostało przyjętych więcej dzieci. Na piętrze w miejsce starych płytek pcv wyklejona została kolorowa wykładzina.

 

Remont wyceniany na ponad 100 tys. zł kosztował około 50 tys., gdyż w przeważającej części został wykonany przez pracowników gminnego referatu komunalnego, pracowników zatrudnionych w ramach prac interwencyjnych oraz więźniów z ZK w Tarnowie, wykonujących pracę nieodpłatnie.

 

W ubiegłym roku wykonany został remont otoczenia przedszkola i zamontowane bezpieczne kolorowe maty na placu zabaw, a rok wcześniej zakonserwowane poszycie dachu.

 

Przedszkolakom życzymy miłego pobytu w naszym przedszkolu, a paniom pracującym w przedszkolu satysfakcji z wykonywanej pracy.

 

 

Anna Gieracka

Zastępca Burmistrza

przejdź do galerii

Wróć