Informacje Ogólne

Konferencja dla przedsiębiorców

Konferencja dla przedsiębiorców

Serdecznie zapraszam Przedsiębiorców z Gminy Ryglice na Konferencję „Instrumenty wsparcia dla biznesu”, która odbędzie się 19 października 2021 r. o godzinie 11:00 w Pałacu pod Dębami w Zalasowej.

Uprzejmie proszę o potwierdzenie udziału do dnia 15 października 2021 r. do godziny 12:00, tel. 14 644 36 10, gmina@ryglice.pl.

Szczegółowe informacje są zawarte w załączonym planie wydarzeń.

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn

 

 

 

 

Konferencja w Ryglicach – „nty wsparcia dla biznesu” – 19 października 2021 r.

 

 

 

Jak skutecznie promować potencjał inwestycyjny gminy? Czy dostępne narzędzia wsparcia mogą przyciągać nowe przedsięwzięcia gospodarcze do samorządów? O tym i o wielu kwestiach związanych z biznesem będziemy rozmawiać podczas konferencji zorganizowanej przez Urząd Miasta i Gminy Ryglice oraz Krakowski Park Technologiczny. Perspektywy Polskiego Ładu.

 

Eksperci Krakowskiego Parku Technologicznego, Centrum Biznes in Małopolska oraz Banku Gospodarstwa Krajowego przedstawią możliwości finansowania inwestycji, zachęt w postaci zwolnień podatkowych, a także wsparcia jakie oferują instytucje otoczenia biznesu w Małopolsce. Spotkanie ma także na celu prezentację potencjału Gminy Ryglice, miejsca przyjaznego inwestorom.

 

 

 

Szczegółowy program spotkania:

 

  • 11:00 – otwarcie spotkania

   • Wystąpienia zaproszonych gości.

  • 11:20 – prezentacja Miasta i Gminy Ryglice

  • 11:40 – Polska Strefa Inwestycji, jako narzędzie wspierania rozwoju gospodarczego regionu – Łukasz Blacha, koordynator projektów w Krakowskim Parku Technologicznym

  • 12:00 – oferta Centrum Business in Małopolska –Agnieszka Pala manager Centrum Business in Małopolska

  • 12:20 – narzędzia wsparcia inwestycji oferowane przez Bank Gospodarstwa Krajowego

  • 12:40 – sesja podsumowująca – dyskusja

  • 13:00 – networking, lunch

  • 14:00 – zakończenie spotkania.

 

Konferencja odbywa się pod patronatem Pana Michała Cieślaka, Ministra ds. rozwoju samorządów w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

 

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 15 października 2021 r. do godziny 12:00: tel. 14 644 36 10, gmina@ryglice.pl.

 

 

 

Konferencja odbędzie się w „Pałacu pod Dębami”, ul. św. Walentego 1, 33-159 Zalasowa (https://goo.gl/maps/CR11nQQnKpvUrKBF8)

 

 

 

 

 

 

 

 

Wróć