Informacje Ogólne

Informacja Burmistrza - Covid 19

Informacja Burmistrza - Covid 19

 

W związku z wprowadzeniem dodatkowych obostrzeń przez Rząd RP ze względu na rozszerzającą się pandemię Covid-19, zwracam się do mieszkańców o bezwzględne stosowanie się do obowiązujących przepisów, ponieważ znowu wiele osób się zaraża wirusem. Na terenie Gminy Ryglice mamy już kilkadziesiąt przypadków zakażonych osób.

Bardzo Państwa proszę, aby w przypadku, kiedy jeden z członków rodziny ma potwierdzony wynik wirusa Covid-19, zachować szczególną ostrożność w kontaktach z innymi osobami przez okres kwarantanny.

Jednocześnie informuję, że zgodnie z zaleceniem Ministra Zdrowia, część pracowników będzie pracowała zdalnie. Sprawy, które nie wymagają bezpośredniego przyjścia do urzędu, proszę załatwiać poprzez pocztę elektroniczną. Dokumenty można składać na dzienniku podawczym, które po rozpatrzeniu zostaną odesłane na Państwa adresy.

Natomiast w przypadkach, które wymagają bezpośredniego kontaktu z urzędem, proszę zgłosić się na dziennik podawczy i pracownik zejdzie do Państwa, aby załatwić sprawę. W Urzędzie Miejskim w Ryglicach obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek oraz dezynfekcji rąk.

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn

Wróć