Informacje Urzędu Gminy

Bezpłatny wyjazd do Warszawy na Targi Workshop „ China Homelife Show 2016” dla przedsiębiorców i rolników z Gminy Ryglice

W dniach 8-9 czerwca 2016 r.  w Warsaw Exspo – Nadarzyn w  Warszawie, odbędą się  targi China Home Life. Każdy przedsiębiorca z Polski, może zaprezentować swoje produkty z różnych branż, w tym meble, artykuły gospodarstwa domowego, odzież, materiały budowlane i wiele innych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Burmistrz Ryglic w porozumieniu z organizacją: Forum Przedsiębiorczości Miasta i Gminy Zakliczyn organizuje nieodpłatny  wyjazd dla przedstawicieli firm oraz rolników zainteresowanych wzięciem udziału w tym wydarzeniu. Uprzejmie prosimy wszystkich zainteresowanych o przesłanie formularzy zgłoszeniowych do dnia 13.05.2016r. na adres e-mail: biurorady_ryglice@poczta.onet.pl lub złożenie na Dzienniku Podawczym Urzędu Miejskiego w Ryglicach. Szczegółowe informacje dot. wyjazdu można uzyskać w pok. nr 2 w Urzędzie Miejskim w Ryglicach i pod nr telefonu 14 644 36 16.

 


Więcej informacji na temat wydarzenia:

http://www.imprezytargowe.pl/chi324skie-targi.html  - link info

 

 

Wróć