Informacje Ogólne

Burmistrz Ryglic zaszczepiony przeciw COVID-19

 

W sobotę 24.04.2021 r. w Ośrodku Zdrowia w Zalasowej zgodnie z harmonogramem szczepień zaszczepiłem się szczepionką firmy MODERNA przeciw COVID-19 .

Szczepienie przebiegło bardzo sprawnie, uzupełniłem ankietę, następnie Pan Doktor Paweł Sajdak przeprowadził badanie kontrolne. Po podaniu szczepionki przez 15 min na poczekalni ośrodka trwała obserwacja czy nie występują powikłania. Do dziś nie odczuwam żadnych dolegliwości oraz skutków ubocznych po szczepionce.

W sobotę w Ośrodku Zdrowia w Zalasowej zaszczepiono 60 osób.

Zachęcam wszystkich mieszkańców do szczepienia się zgodnie z harmonogramem oraz z możliwości korzystania z dodatkowych terminów szczepień w przypadku zwolnienia się miejsca.

Nadmieniam jednocześnie, że w naszej gminie było kilka tragicznych przydatków śmiertelnych z powodu choroby COVID-19. Aby w przyszłości uniknąć takich sytuacji, jeszcze raz apeluję do Państwa, aby nie obawiać się szczepienia, ponieważ dzięki temu możemy powstrzymać rozwój wirusa COVID-19 na terenie naszej gminy, kraju oraz całego świata.

 

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn

Wróć