Ogłoszenia i komunikaty

ZNISZCZENIA POWODZIOWE!!!

 

Burmistrz Ryglic informuje o licznych zniszczeniach spowodowanych gwałtownymi ulewami, nawałnicami oraz gradobiciem w dniach 6 i 7 maja. Powołane zostało specjalne pogotowie przeciwpowodziowe, w chwili obecnej w Urzędzie Miejskim w Ryglicach można zgłaszać wynikłe w czasie powodzi  szkody na drogach oraz zniszczenia  budynków w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej.

 

 

 

 

DZIĘKUJEMY OCHOTNICZEJ STRAŻY POŻARNEJ Z TERENU GMINY RYGLICE  ORAZ WSZYSTKIM LUDZIOM DOBREJ WOLI ZA POSWIĘCONY CZAS I SERCE W CELU PORZĄDKOWANIA, OGRANICZANIA  ORAZ ZABOBIEGANIA SKUTKOM POWODZI!!!

 

 

 

Lista szkód ciągle się wydłuża, na chwilę obecną są to m. in. droga gminna z Lubczy (CZARNA WIEŚ) na Jodłową, droga powiatowa od stacji paliw Lubczy w stronę Woli Lubeckiej, droga gminna na Czarną Wieś, droga gminna Lubcza Budaki na Siemka, droga gminna Lubcza Nowa Wieś - na Podkościele, droga gminna Lubcza Góry, droga na Ciężkowskiego oraz wiele innych.

Ponadto w Zalasowej droga gminna  - ul. Sportowa, droga gminna  - ul. Krótka, droga gminna -  ul. Leśna, droga gminna -  ul. Kochanowskiego oraz w Ryglicach droga gminna  - ul. Jastruna, droga gminna  - ul. Rolnicza, droga gminna  - ul. Łyczków oraz wiele innych.

 

Przeprowadzane są przeglądy dróg a lista zniszczeń wciąż się wydłuża.

 

 

 

przejdź do galerii

Wróć