Informacje Ogólne

WYNIKI EGZAMINU GIMNAZJALNEGO w 2018 roku.

WYNIKI EGZAMINU GIMNAZJALNEGO w 2018 roku.

Do egzaminu gimnazjalnego przystąpiło  153 uczniów: Ryglice 60  uczniów, Zalasowa  49 uczniów i Lubcza 44  uczniów. W części humanistycznej gimnazjaliści rozwiązywali odrębne zestawy zadań z języka polskiego oraz historii i wiedzy o społeczeństwie, a w części matematyczno-przyrodniczej – odrębne zestawy zadań  z matematyki oraz przedmiotów przyrodniczych: biologii, chemii, fizyki i geografii. W trzeciej części egzaminu uczniowie rozwiązywali zestaw zadań z języka obcego nowożytnego albo tylko na poziomie podstawowym, albo na poziomie podstawowym i rozszerzonym.

 

Wszystkie nasze szkoły osiągnęły bardzo dobre wyniki, a z niektórych przedmiotów nawet powyżej średniej powiatu  czy województwa. Gratulujemy.

 

Wyniki egzaminów w naszej gminie zamieszczone są w  poniższej tabeli.

 

 

Wróć