Informacje Ogólne

WARSZTATY DLA KÓŁ, STOWARZYSZEŃ I ANIMATORÓW KULTURY

 

Za nami kolejne spotkanie kół, stowarzyszeń i animatorów kultury, zorganizowane w ramach Regionalnych Spotkań Kół Gospodyń Wiejskich. Wydarzenie zgromadziło w ryglickim spichlerzu liczną grupę mieszkańców naszej gminy i gości z całego regionu Pogórza Wschodniego. Uczestnicy wraz z aktorem teatru STU w Krakowie - Panem Andrzejem Rogiem poznawali  tajniki sztuki teatralnej.

Projekt edukacyjny pn. Małopolska Szkoła Tradycji realizowany jest przez Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu we współpracy z Ośrodkiem Kultury w Ryglicach. Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

 

Cieszę się, że w warsztatach bierze udział tak liczna grupa działaczy z terenu gminy Ryglice. To Państwa aktywność i zaangażowanie w życie kulturalne gminy sprawia, że ciągle poszukujemy nowych źródeł finansowania dla działalności poszczególnych kół i stowarzyszeń. Przed nami jeszcze 2 spotkania w ryglickim spichlerzu, będące częścią projektu Małopolska Szkoła Tradycji. Mam nadzieję, ze również one spotkają się z tak dużym zainteresowaniem uczestników.

 

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn

 

przejdź do galerii

Wróć