Informacje Ogólne

ROZPOCZĘCIE WAKACJI W ZALASOWEJ Z RADNYM WOJEWÓDZKIM WOJCIECHEM SKRUCHEM

ROZPOCZĘCIE WAKACJI W ZALASOWEJ Z RADNYM WOJEWÓDZKIM WOJCIECHEM SKRUCHEM

W dniu 7 lipca 2019 r. na boisku sportowym w Zalasowej, wydarzeniem OTWARCIE WAKACJI 2019, rozpoczęliśmy wakacje. Na moje zaproszenie, w imprezie wziął udział radny wojewódzki , a zarazem Przewodniczący Komisji Finansowej Sejmiku Województwa Małopolskiego z ramienia PIS - Pan Wojciech Skruch. Niewątpliwy opiekun naszej gminy, na którego wsparcie zawsze możemy liczyć. Chcę podziękować wszystkim osobom, które podjęły się zorganizowania tego wydarzenia, a w szczególności członkom Stowarzyszenia Zalasowian, radnym z Zalasowej, pracownikom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zalasowej oraz Sołtysowi wsi Zalasowa. Cieszę się, że mieszkańcy naszej gminy tak aktywnie działają na rzecz lokalnej społeczności, co przynosi wymierne efekty dla rozwoju naszej gminy.

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn

 

 

„Otwarcie wakacji 2019”

W niedzielne popołudnie na boisku przy ulicy Sportowej przywitaliśmy wakacje. Były mecze piłki nożnej o Puchar Sołtysa, po których zostały przydzielone medale dla zwycięskich drużyn, były różne gry i zabawy sprawnościowe. Nie zabrakło stoisk z lodami i napojami chłodzącymi bo pogoda dopisała, trochę żal, że zaraz po niedzieli przyszło tak silne ochłodzenie ale ponieważ wakacje dopiero się rozpoczęły na pewno temperatura niedługo się podniesie.

W naszej altance cały czas uwijało się dwóch kucharzy serwujących kiełbaski i kaszankę z grilla, na które chętnych nie brakowało. Trzeba przyznać, że wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem mieszkańców wsi. Jedni wiedzeni ciekawością co to będzie, inni, ponieważ mieli wolne popołudnie, kolejni, bo chcieli spotkać znajomych, wszyscy pojawili się na pikniku, który stał się okazją do wyjścia z domu i wspólnej integracji.

 

Klaudyna Stępień

fot. Patrycja Klag

 

 

przejdź do galerii

Wróć