Informacje Ogólne

POSEŁ KRAJEWSKI WZNAWIA DYŻURY W URZĘDZIE

                Miło nam poinformować, że poseł na Sejm RP - Pan Wiesław Krajewski wznawia swoje dyżury poselskie w Urzędzie Miejskim w Ryglicach. W siedzibie naszej gminy będzie pojawiał się w każdy czwarty poniedziałek miesiąca w godzinach  9:30 - 11:00. Pan poseł deklaruje swoją otwartość na wszelkie problemy nurtujące mieszkańców naszej gminy, podkreślając, że nie można rozwiązać problemów naszego kraju, bez wysłuchania głosów jednostek. Każda propozycja, interwencja, problem naszych mieszkańców to impuls do działania, który pozwala określić potrzeby i oczekiwania Polaków.

 

                W dniu dzisiejszym Pan Wiesław Krajewski gościł w Urzędzie Miejskim, gdzie spotkał się z burmistrzem Ryglic, radnymi Rady Miejskiej w Ryglicach oraz radnym Powiatu Tarnowskiego. Dyskutowano o potrzebach i zamierzeniach inwestycyjnych gminy Ryglice oraz o aktualnych programach pomocowych, w ramach których możliwe jest pozyskanie zewnętrznych środków finansowych na działalność gminy i funkcjonujących na jej terenie stowarzyszeń. Cieszymy się, że również w tej kadencji Sejmu, mamy w nim swojego reprezentanta w osobie posła Krajewskiego, który będzie dbał o interesy gminy Ryglice  i całego regionu tarnowskiego.

 

Wróć