Informacje Ogólne

Kolejny podmiot gospodarczy w naszej Gminie.

 

Końcem ubiegłego roku na terenie GS SCh w Ryglicach powstał nowy podmiot gospodarczy „J&D Łukasz Zapała Obwoźny skup złomu Transport Towarowy”, który zajmuje się skupem odpadów metalowych- złomu, a w ramach programu „Czyste Powietrze” odbiera stare piece. Firma ta świadczy usługi odbioru odpadów bezpośrednio z gospodarstw domowych, a także odpłatne usługi transportowe m.in. odbioru gabarytów od mieszkańców, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 696206676.

Postanowiliśmy w Ryglicach otworzyć działalność gospodarczą, ponieważ Gmina Ryglice bardzo nam się podoba, zamieszkują tu otwarci i przyjaźni ludzie, z którymi bardzo dobrze od samego początku układa się współpraca, za co serdecznie dziękuję. W przyszłości, jeżeli wejdzie ustawa o kaucji za opakowania, butelki itd. to chcemy rozszerzyć działalność i świadczyć takie usługi mieszkańcom Gminy Ryglice” – Łukasz Zapała.

Osobiście podziękowałem Państwu Zapała, którzy przyjechali z zewnątrz do nas za założenie i prowadzenie działalności w Gminie Ryglice. Zależy mi bardzo, aby różnego rodzaju pomysły na prowadzenie działalności gospodarczej realizować w naszej Gminie.

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn

Wróć