Informacje Ogólne

102 lata Pani Julii Bardo

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w dniu dzisiejszym Pani Julia Bardo świętuje piękny jubileusz – 102. rocznicę urodzin.


Pani Julia jest najstarszą mieszkanką nie tylko Zalasowej, swojej rodzinnej miejscowości, ale całej Gminy Ryglice.


W dniu urodzin Burmistrz Ryglic Paweł Augustyn odwiedził Jubilatkę, by złożyć jej najserdeczniejsze życzenia, wręczyć kosz z upominkami oraz bukiet kwiatów.


Wśród ciepłych słów, kierowanych do Pani Julii przez Burmistrza w imieniu mieszkańców całej gminy, nie zabrakło wyrazów uznania, podziwu oraz podziękowań za wszelkie trudy i owoce przeżytego wieku. Warto zauważyć, iż nasza 102-latka, pomimo upływu lat, nadal cieszy się dobrym zdrowiem i pogodą ducha. Cieszymy się ogromnie, że możemy towarzyszyć Mieszkance naszej Gminy w tak wyjątkowym dniu.


Pani Julio! Życzmy, aby miłość i życzliwość bliskich oraz przyjaciół nigdy Pani nie opuszczała, a Pani życiowe doświadczenia były drogowskazem dla przyszłych pokoleń.


Na jednej z poniższych fotografii możemy zobaczyć niezwykle piękny obrazek. Pani Julia wraz ze swoim prawnukiem Igorem. Postacie dwóch zupełnie różnych od siebie pokoleń, dwóch stuleci. Zapraszamy do podziwiania tego niezwykłego i rzadko spotykanego dziś widoku.

Burmistrz Ryglic
Paweł Augustyn

 

Wróć