Informacje Ogólne

GŁOSOWANIE NA KAPELE LUDOWE W LISTOPADZIE TRWA OD 12 DO 30 LISTOPADA 2017r.

GŁOSOWANIE NA KAPELE LUDOWE W LISTOPADZIE TRWA OD 12 DO 30 LISTOPADA 2017r.

            Prosimy o wsparcie zespołów ludowych z terenu gminy Ryglice w głosowaniu w Folkowej Liście Przebojów Radia RDN. Na liście znajdują się nasze lokalne zespoły: W Kuźni u Kowala oraz Zalasowianie. GŁOSOWANIE JEST BEZPŁATNE. Folkowa Lista Przebojów to program promujący tradycyjną muzykę i zwyczaje ludowe. Emisja w każdą niedzielę o godz. 8:00 na falach radia RDN Małopolska oraz RDN Nowy Sącz oraz we wtorki między godz. 23:00 a północą.

 

            Na utwory prezentowane w Folkowej Liście Przebojów można głosować na stronie internetowej RDN wchodząc w link: http://www.rdn.pl/audycje/folkowa-lista-przebojow

            Zaznaczamy kropkę przy kapeli, na którą chcemy oddać głos a następnie na dole strony wpisujemy swój adres e-mail i klikamy "głosuj". Każdy może oddać maksymalnie 3 głosy w ciągu tygodnia (można oddać 3x głos na tą samą kapelę). Pamiętać należy że na adres skrzynki e-mailowej przesyłane są wiadomości, w których potwierdzamy oddanie głosu!

 

            Głosowanie możliwe jest także poprzez korespondencję mailową słaną na adres: folk@rdn.pl

 

            Głosowanie w Folkowej Liście Przebojów odbywa się w trybie miesięcznym. Rozpoczyna się w dniu emisji pierwszej audycji z propozycjami do głosowania i trwa do ostatniego dnia miesiąca.
Czas pomiędzy emisją podsumowania głosowania z poprzedniego miesiąca a emisją pierwszej audycji z propozycjami do głosowania jest czasem, w którym głosować nie można. To jeden tydzień w każdym miesiącu.

Wróć