Informacje Ogólne

DOŻYNKI POWIATOWE 2020 W RYGLICACH

 

W ubiegłym tygodniu, przedstawiciele Zarządu Powiatu Tarnowskiego, ze Starostą Romanem Łucarzem na czele,  wizytowali naszą gminę w celu ustalenia miejsca organizacji przyszłorocznych Dożynek Powiatowych. Jak powiedział Pan Starosta: "Dożynki Powiatowe 2020 zorganizujemy w mieście Ryglice. Ryglicki rynek jest jednym z najpiękniejszych w całym powiecie, a jego dodatkowym atutem jest dogodna lokalizacja. Z Burmistrzem Augustynem miałem przyjemność przez wiele lat współpracować, dzięki czemu jestem pewien, że człowiek o tak wielkiej energii do działania dołoży wszelkich starań, aby Dożynki odniosły sukces godny wydarzenia tej rangi. Decyzję o wyborze gminy Ryglice podjąłem także w oparciu o moje doświadczenia w kontaktach z lokalną społecznością. Wielokrotnie miałem przyjemność spotykać się z mieszkańcami i przedsiębiorcami z terenu gminy Ryglice - to wspaniali i pracowici ludzie".

 

Mam nadzieję, że Dożynki Powiatu Tarnowskiego będą doskonałą okazją do promocji gminy Ryglice na skalę całego powiatu. W sierpniu 2020 r. ryglicki rynek stanie się areną popisów artystycznych i kulinarnych mieszkańców regionu tarnowskiego. Wierzę, że wszystkich przybyłych gości zachwyci największe bogactwo naszej gminy: pełni pasji ludzie, czyste środowisko i kultura ludowa.

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn

 

Wróć